Letní studentský kinematograf pod taktovkou Rádia K2

Letní studentský kinematograf pod taktovkou Rádia K2

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Ojedinělá projekce, která vznikla díky aktivnímu přístupu organizátorů, netoužící po ničem jiném, než po spokojenosti všech návštěvníků!

Nejen studenti si mohou odpočinout po celodenním shonu reálného života. Louka u kolejí Jihočeské univerzity nabízí otevřenou náruč všem divákům, kteří prahnou po kulturním zážitku. 

Program letního kinematografu byl sestaven tak, aby splňoval veškeré podmínky k promítání filmů. Především se jedná o autorská práva, a tak nebylo vůbec jednoduché sestavit seznam promítacích filmů tak, aby na jednu stranu oslovily diváky a na druhou stranu uspokojily potřeby vlastníkům autorských práv.

Myslím, že výběr se podařil více než skvěle. Celou akci otevřelo promítání filmu Samotáři, v pondělí 29.4. Jedná se o jeden z nejkvalitnějších filmů české kinematografie, o skvělou, avšak ne náročnou komedii, která jisto jistě potěšila všechny přítomné.

V uplynulých týdnech jsme se mohli kouknout na projekci filmů jako Kick Ass, Půlnoc v Paříži, Vrtěti ženou nebo Nedotknutelní (kteří si vysloužili nejkladnější hodnocení).

Důvodem této aktuality je pozvánka na poslední projekce, které obsahují jména jako Sinister, Karamazovi či populární snímek Sex ve Městě.

Jednotné vstupné na všechny filmy je pouhých 50 kč. Za romantiku na louce, za případného teplého počasí, těch pár kaček opravdu stojí!

Organizátorům je potřeba se hluboce uklonit, za jejich dobrovolnou práci, která zpříjemní stereotypní život všech účastníků.

Tákže! Vemte sebou karimatku, teplou deku, oblečení a termosku s horkým čajem a vyražte! V případě nepříznivého počasí se projekce všech filmů přesouvá do BOBÍKU JU. Mapu s cestou do kinematografu naleznete na vzniklé události na facebooku a společně s dalšími informacemi na internetových stránkách Rádia K2.

Následující projekce:

27. 05. KARAMAZOVI /drama/
28. 05. SEX VE MĚSTE 2 /komedie/

www.radiok2.cz

https://www.facebook.com/events/600418229968806/

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!