Pomozte zpěvačce Vladivojně la Chia vydat její nové album Šraf

Pomozte zpěvačce Vladivojně la Chia vydat její nové album Šraf

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Česká zpěvačka, textařka, hudební skladatelka a výtvarnice Vladivojna La Chia vydává novou desku s názvem Šraf. Již šesté studiové album vyšlo v elektronické podobě, ale zpěvačka bojuje pomocí serveru hithit.com, aby album vyšlo i na fyzickém nosiči.

Na zmíněném serveru můžete přispět na vydání fyzického cd a tím pomoci své oblíbené zpěvačce. Peníze budou určeny jako podpora Vladivojně, která si album celé složila, z velké části nahrála, zprodukovala a také si ho sama financuje a vydává.

Nová deska Šraf přináší tajemnou a svižnou elektro hudbu, které dominuje překrásný hlas vokalistky. Materiál vznikal v domácím studiu a celkem bylo vybráno deset nových skladeb. Hosty na albu jsou saxofonista Joe Cohen ze San Francisca a saxofonistka Marcela Kučová z Ostravy. Na albu se rovněž objeví violoncello Terezie Kovalové, se kterou úzce spolupracuji již řadu let a které je pro mě v mé muzice hodně důležité nebo také kytara Aleše Bajgera v jedné z písní, se kterým spolupracuji již od svých počátků.

Vladivojna La Chia se proslavila již ve skupině Banana, se kterou nahrála tři desky (Banana 2003, Trip 2004, Jungle 2006). Po nástupu na sólovou dráhu vydává alba Tajemství Lotopu a Bohémy. Úspěšným se stává i její soundtrack k filmu Nevinnost od Jana Hřebejka, který byl nominován za nejlepší hudbu v Cenách české filmové kritiky a na Českého lva.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!