Bandzone oslaví narozeniny s Airfare nebo Sunflower Caravan

Bandzone oslaví narozeniny s Airfare nebo Sunflower Caravan

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Oblíbený portál Bandzone.cz oslaví již své osmé narozeniny. Nenechte si ujít pořádný narozeninový večírek, který se koná 23. dubna v pražském Lucerna Music Baru. Opět se bude jednat o velkolepou párty, což dokazují i zúčastněné kapely.

Hlavní hvězdou večera se stane skupina Airfare, která se proslavila již svým prvním albem. Nezapomenutelná píseň Sorry Baby z CD Hotel Moscow zněla po dlouhou dobu téměř z každého rádia. Samotná kapela si zahrála po boku The Rasmus, Block Party či Tokio Hotel. Jejich kariéra rozhodně nestagnuje, což dokazuje i poslední nahrávka Youngblood. Stejnojmenná úvodní skladba je ukázkou pořádně odvázaného rock´n´rollu. 

Sunflower Caravan se objevují na scéně v říjnu 2001. Následné turné po Švédsku jim dodává potřebné zkušenosti a začíná se rýsovat velmi slibná mladá kapela. Významným momentem se stává i vystoupení po boku Glena Hansarda a Markéty Irglové v Paříží. Debutovou desku pokřtí roku 2009 v pražském klubu Roxy. Jejich vysoce instrumentální hudba zaujala mnoho fanoušků na poli světové hudební scény.

Bandzone dává velké šance především mladým kapelám. I na této akci se dočkáme mnoha méně známých, přesto velice zajímavých interpretů.

S akustickým popem vystoupí Noah Ellenwood, který si získal i sympatie poroty v talentové soutěži Česko hledá superstar.

Adam Mišík je synem legendárního hudebníka Vladimíra Mišíka. Hudební nadání má v genech, a proto se nemusíte obávat žádného zklamání. Mezi jeho další schopnosti patří především herectví. Zahrál si ve filmu U mě dobrý nebo seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Lola běží je alternativně popová skupina, která sází především na české texty a melodické písně. Dohromady se dali teprve před dvěma lety, přesto si velmi brzy získali pevnou fanouškovskou základnu.

Katarína Landlová je dalším zástupcem českých hudebních soutěží. Zúčastnila se Česko Slovensko má talent a ukázala světu svůj zajímavý hlas.

Johny Machette je mladý raper, který nabízí hip – hop se zajímavým hudebním podkladem.

Tentokrát se navíc můžete těšit ještě na afterparty smrti s Them Darned Teenagers, kteří mají připravený nabušený set včetně projekce.

Již tradičně je celá akce zdarma a přístupná všem fanouškům hudby a příznivcům portálu Bandzone.cz.  

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Umělci: Airfare

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!