Chelsea Wolfe se chystá do Prahy

Chelsea Wolfe se chystá do Prahy

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Americká písničkářka Chelsea Wolfe vystoupí 27. dubna v pražském Lucerna Music Baru. V letošním roce se chystá na vydání svého již čtvrtého alba. Kapela se rozrostla o kytaristu Kevina Docktera a bubeníka Dylana Fujioku, a proto přináší daleko intenzivnější zážitek.

Zpěvačka pochází ze severní Kalifornie a proslula díky své vysoce originální hudbě. Podtóny black metalu a temného blues rezonují jejím elektrickým folkem a triumfálně obalují posluchače jako břečťan stromy. Její hlas utěšuje i mrazí, když zpívá o temnotě, kterou prosvítá krása i pravda.

V roce 2012 vydala své třetí album Unknown Rooms: A Collection of Acoustic Songs. Rozmanité akustické písně získali svůj zvuk v lesích severní Kalifornie a u ní doma v Los Angeles. Album koprodukoval její kolega z kapely Ben Chisholm, za pomoci dalších hudebníků - Ezra Buchla (viola), Andrea Calderon (housle) a Daniel Denton (basová kytara).

Wolfe inspirovaly evropské koncerty, turné s Russian Circles, ale především její otec, který byl v country kapele. Dlouho neměla odvahu veřejně vystupovat, ale v roce 2009 strávila tři měsíce putováním a vystupováním s kočovnými herci a performery. Hráli v katedrálách, sklepích a starých atomových elektrárnách všem, kteří byli ochotni naslouchat. To ji natolik inspirovalo a dodalo jí odvahu, že vydala v roce 2010 svůj skvělý debut The Grime & the Glow. Narkoticky přitažlivé a kouzelné písničky z ní okamžitě udělaly nový talent na vzestupu.

Koncert v Lucerna Music Baru začíná již v 18.00.  Vstupenky za 200,- Kč + poplatky zakoupíte nejlevněji v sítí Eventim a v Lucerna Music Baru, dále pak v sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticket stream. Na místě v den koncertu pak za 250,- Kč.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Lucerna Music Bar nabízí i další akce

Umělci: Chelsea Wolfe

Místo konání: Lucerna Music Bar

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!