Stone Sour zahrají ve velkém sále Lucerny

Stone Sour zahrají ve velkém sále Lucerny

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Slipknot nás letos asi svou přítomností neoblaží, přesto se dočkáme některých jejich členů. Corey Taylor a James Root přijedou 20. června se svou kapelou Stone Sour  a rozparádí velký sál Lucerny. Původně se měl koncert konat v Lucerna Music Baru, ale díky enormnímu zájmu o vstupenky a předčasnému vyprodání musel být přesunut.

Jejich posledním počinem je House of Gold & Bones. První část vyšla v říjnu 2012 a partu 2 se dočkáme v letošním roce. Celkový počet 23 písní doplňují videoklipy, online prezentace, koncert či kreslený příběh. Hostem se stal baskytarista Skid Row Rachel Bolan.  Deska bude vycházet v následujících dnech, ale již nyní máte možnost poslechnout si novinku na stránkách kapely.

Pro nás tohle bylo něco víc, než jen několik písniček," říká Rand. "Chtěli jsme udělat něco fakt speciálního a všechno začalo, když nám Corey řekl o celé koncepci. Byla to taková mise a muzika naprosto souzní s příběhem. Hodně jsme do toho každý z nás dal!" 

Nejen nové písně, ale i starší klasiku si budete moct poslechnout na pražském koncertě. Stone Sour jsou od začátku své kariéry velice populární a nahrávají jeden rockový hit za druhým. Jejich debut s názvem Stone Sour a druhé album  Come What(ever) May jen o fous na zlato nedosáhly, ale třetí deska z roku 2010 Audio Secrecy debutovalo na šestém místě v Billboard Top 200. Mají v zásobě hity jako "Through Glass," "Say You'll Haunt Me" a "Bother," a získali tři nominace Grammy. S takovými úspěchy by tahle kapela-Corey Taylor (zpěv), James Root (kytara), Josh Rand (kytara) Roy Mayorga (bicí) — mohla usnout na vavřínech, ale u jejich nového projektu pořádně kopli do vrtule.

Koncert otevře australská skupina Karnivool

Nezapomeňte, že 20. června 2013 ve velkém sále Lucerny se rozpoutá divoké rockové peklo. 

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Lucerna - Velký sál nabízí i další akce

Umělci: Stone Sour

Místo konání: Lucerna - Velký sál

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!