Lenka Dusilová a Baromantika zazní v Lucerna Music Baru

Lenka Dusilová a Baromantika zazní v Lucerna Music Baru

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Jedna z nejoblíbenějších českých zpěvaček Lenka Dusilová vystoupí 9. dubna 2013 v pražském Lucerna Music Baru. Koncert bude zejména ve znamení její aktuální kapely Baromantika a stejnojmenného debutu z roku 2011.   

Lenka Dusilová začala zpívat již v 10 letech. Po zkušenostech v legendárním hudebním souboru Bambini di Praga se stává frontmankou rockové kapely Sluníčko. Následuje spolupráce se skupinou Lucií a založení skupina Pusa společně s Davidem Kollerem. Poté se vydává na sólovou dráhu a účastní se i úspěšného alba Proměny od kapely Čechomor. Za svou hudební kariéru získává i mnoho ocenění. Album Mezi světy se stává po pár týdnech zlatou deskou, odnáší si Anděla za nejlepší rockovou desku i zpěvačku roku.

V roce 2008 zakládá formaci Eternal Seekers, kde účinkuje i Beáta Hlavenková. Právě tato vokalistka a klávesistka je i Baromantiky. Vedle těchto dvou sličných dam se zapojuje i Viliam Béreš (Klávesové nástroje, samply, kotle, vokály), Patrick Karpentski (elektrická a basová kytara) a Martin Novák (bicí, samply). Jejich současná tvorba je nazývána indie – popem a přináší příjemný a romantický poslech.

Na koncertě představí vedle skladeb z debutového alba i několik novinek, které se objeví na nadcházejícím nosiči.

Zkušená zpěvačka i její doprovodná kapela nabídnou zaručeně kvalitní poslech. Proto nezapomeňte 9. dubna 2013 navštívit Lucerna Music Bar a nechat se unášet na vlnách nádherné hudby. Vstupenky v ceně 285 korun můžete již nyní zakoupit prostřednictvím sítě Ticketpro.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Lucerna Music Bar nabízí i další akce

Umělci: Lenka Dusilová

Místo konání: Lucerna Music Bar

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!