Sarah and the Adams vyráží na koncertní pódia

Sarah and the Adams vyráží na koncertní pódia

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Hudební skupina Sarah and the Adams, které vévodí okouzlující hlas zpěvačky a klavíristky Šárky Adámkové, připravuje svá další vystoupení. Během března vystoupí kapela v Moravskoslezském kraji, kde se poprvé představí 23. 3. ve Village Sound clubu v Odrách. Následně Sarah and the Adams opět vystoupí v pražském klubu Jazz Docs, kde se představí ve speciální sestavě s Martinem Kopřivou na bicí a Tomášem Liškou na kontrabas.

V dubnu se kapela poprvé představí v Jihlavě, v DKO v rámci projektu Malá scéna žije dál a v květnu se po roce a půl vrátí do Jazz Clubu v Teplicích. Zde s kapelou na bicí zahraje David Landštof.

V letním období je můžete vidět na festivalech Colours of Ostrava nebo Open air Panenský Týnec.

Vedle prověřeného repertoáru z desky My Place přichystali i novinky z budoucího alba, které by během podzimu měli začít natáčet.

Hudební formace Sarah and the Adams nepůsobí na hudební scéně příliš dlouhou dobu.V roce 2011 se dává dohromady a natáčí debutové album My Place. Autorkou většiny skladeb je Šárka Adámková ve spolupráci s Michalem Gregorem, Lucienem Zellem, nebo Petrou Studenou.

Šárka Adámková je pianistka, zpěvačka a písničkářka. Již ve velmi mladém věku 17 let začala cestovat po Evropě a sbírat první hudební zkušenosti. Dlouhou dobu strávila ve Skandinávii, kde vystupovala pod jménem Sarah Adams. Pro první studiové album si vybrala za spoluhráče bubeníka Daniela Šoltise a kontrabasistu Rastislava Uhrika. Umělecké nadání přidal také kytarista Josef Štěpánek, který dodal i zvuky banja a mandolíny. Po dokončení celé desky se rozhodla o její koncertní propagaci, a proto si můžete tuto romantickou hudbu vychutnat i v živém podání.

Koncertní zastávky:

23. 3. Village Sound club Odry
27.3. Jazz Docs Praha od 19:00 hod.
2. 4. DKO Jihlava -projekt Malá scéna
10.5. Jazz Club Teplice
21.7. Colours of Ostrava
9.8. Open air festival

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 
Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!