Provokatérka Kesha zazpívá v Sasazu

Provokatérka Kesha zazpívá v Sasazu

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Letošní rok navštíví naší republiku mnoho krásných a nadějných muzikantek. Jednou z dalších potvrzených se stala zpěvačka a raperka Kesha, která vystoupí 18. července v pražském klubu Sasazu.

Americká hitmakerka pocházející z Los Angeles poprvé proráží díky své účasti na singlu Right Round rapera Flo Ridy a její kariéra získává rychlý vzestup. Předtím si musela několikrát přivydělávat jako servírka nebo prodavačka v telemarketingu. Její vokál můžete slyšet v písních Lace and Lather od Britney Spears nebo v This Love od The Veronicas. Zahrála si ve videoklipu své dobré kamarádky Katy Perry.

Debutová deska Animal se stala ve Spojených státech jedničkou a megahit TiK ToK hrají rádia po celém světě. O úspěchu svědčí i pokoření dosavadního rekordu digitálního prodeje pro sólovou zpěvačku.

Po úspěšném prvním singlu Die Young z aktuálního alba Warrior, kraluje českým i světovým hitparádám její nejnovější hit C’Mon.

 „Chci dělat hudbu, která bude mít vtip, bude provokovat, mít v sobě drzost. Chci, aby se lidi s mou hudbou cítili při poslechu spříznění,"  

Texty jsou často o party a pařbách. Kesha, či stylizovaně Ke$ha, se vůbec netají tím, že ji baví lidi šokovat, ale má i svou jemnější stránku.

V roli supportu se představí Act Tbd.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!