Dárek pro ženy od Městských divadel pražských

Dárek pro ženy od Městských divadel pražských

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Městská divadla pražská připravila skvělou akci pro všechny dámy, které se chtějí líbit. Při nákupu Volného předplatného na 8 vstupů získáte navíc zdarma dvouhodinový kurz líčení v hodnotě 1500 nebo 1750 Kč. Předplatné vám umožní získat vstupenky i na nejvíce vyprodaná představení divadel ABC a Rokoko za velmi výhodnou cenu a v kurzu líčení vás vizážistka naučí jak sama sebe nejlépe nalíčit, zvýraznit své přednosti a zamaskovat případné nedostatky.

Volné předplatné je vhodnou volbou pro všechny, kteří preferují volnost ve výběru termínu představení i místa v sále. Zároveň však nepřijdete o všechny předplatitelské výhody, mezi něž patří zvýhodněná cena vstupenek, přenosnost abonentního průkazu, informační servis, šatna zdarma, každý měsíc zvýhodněné představení za 90 Kč do všech cenových zón a další.

Kurz líčení se jistě bude hodit nejen pro návštěvy divadla. Navíc chystáme pro ženy další překvapení, a to na 11. květen, kdy proběhne v Divadle Rokoko akce s názvem Zadáno pro ženy. Půjde o první divadelní večer vyhrazený pouze ženám. Už nyní můžeme prozradit, že je čeká módní přehlídka, divadelní představení a bohatý doprovodný program v divadelní kavárně s tombolou o lákavé ceny.

Předplatné můžete zakoupit online nebo osobně na pokladnách divadel ABC a Rokoko. Více  informací najdete zde. Nabídka platí do vyčerpání zásob.

 

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!