The Paranoid míří do Rock Café

The Paranoid míří do Rock Café

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Mladá rock/screamo kapela The Paranoid je oblíbená nejen na Slovensku, ale také v našich krajích. Její příznivci se můžou těšit na pátek 15. března, kdy vystoupí v pražském klubu Rock Café. O společnost se jí postarají Koblížci a Edward Fortyhands.

Hudební formace The Paranoid vznikla v roce 2002. Výrazný úspěch získávají až o šest let později, kdy se změní sestava a stanou se národním vítězem soutěže BlastBeat na Slovensku. Díky tomu postupují do celosvětového finále v irském Dublinu. Debutová deska Posledný nádych vychází až roku 2010 a jejich fanouškovská základna se díky ní značně rozroste. Druhé album Dva světy spatří světlo světa roku 2012 a následuje ho dlouhé turné po Čechách a Slovensku.

Počátky českých Koblížků můžeme vystopovat v letech 2007 a 2008. Počáteční problémy s výběrem názvu a personálním obsazením dokázali vyřešit a stali se oblíbenou koncertní kapelou. Vydali tři dlouhohrající desky, poslední Sami sebou u vydavatelství Česká muzika. Probojovali se do finále soutěže Skutečná liga a roku 2011 získávají nominaci na Objev roku Hudebních cen Óčka 2011. V roce 2012 se stávají objevem roku v anketě Český Slavík.

Edward Fortyhands jsou nejmladším zástupcem tohoto koncertu. Hrají teprve necelé dva roky, ale jejich crossover / nu-metal se začíná dostávat do podvědomí fanoušků energické hudby.

Tahle luxusní sestava rozhodně stojí za Vaší pozornost. Vstupenky lze zakoupit v klubu Rock Café nebo síti Ticketportal za 120 Kč. Na místě budou o třicet korun dražší.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!