Visací zámek zahraje v UFFU

Visací zámek zahraje v UFFU

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Legendární "Visáči" rozjeli tour a zamíří 15.3.2013 také do východočeského kraje. Kapela vystoupí od 19:00 ve Společenském centru UFFO vTrutnově.

Visací zámek má v repertoáru celou řadu nesmrtelných hitů. Z těch nejstarších nelze nezmínit Stánek, Traktor nebo Cigára. Novější tvorbu zastupuje Známka punku, Setkání, Padesát či Prezident. V Uffu Visací zámek vystoupí v pátek 15. 3. Předkapela: Ovčie Kiahne. Koncert je na stání!

Populární česká kapela Visací zámek oslavila v prosinci loňského roku výročním koncertem 30 let své existence a v rámci jarního TOUR 30 LET zahraje i v trutnovském Uffu. Populární „Visáči“ mají v repertoáru celou řadu nesmrtelných hitů. Z těch nejstarších nelze nezmínit Stánek, Traktor nebo Cigára. Novější tvorbu zastupuje Známka punku, Setkání či Padesát. Velkou pozornost vzbudila také skladba Prezident, ke které byl natočen i videoklip. Přestože Jan Haubert zpívá „všechno má svůj čas a spěchat nemá cenu“, se zakoupením vstupenek zbytečně neotálejte. Visací zámek totiž i po letech zůstává „skromný, ale nejlepší“.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 
Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!