Benefiční představení Pan Kaplan má třídu rád

Benefiční představení Pan Kaplan má třídu rád

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Lubomír Lipský oslaví životní jubileum a vy můžete být u toho! Městská divadla pražská zahajují 1. března předprodej vstupenek na dubnová benefiční představení Pan Kaplan má třídu rád. Ty se uskuteční u příležitosti oslav 90. narozenin herce Lubomíra Lipského. Dvě z nich budou určena široké veřejnosti a proběhnou 17. a 18. dubna v Divadle ABC. Hlavní benefiční představení je plánováno přímo v den narozenin Lubomíra Lipského 19. dubna převážně pro zvané hosty, pro veřejnost budou v prodeji pouze místa na balkoně.

Inscenace Pan Kaplan má třídu rád je adaptací oblíbené knihy Leo Rostena o záludnostech vyučování cizí řeči. Mezi diváky je originální jevištní provedení plné písní, tance a půvabného humoru velmi oblíbené. Tři dubnová představení budou obohacena o přípitek a gratulace panu Lipskému k narozeninám. Ve foyer Divadla ABC bude od března k vidění výstava fotografií mapující hereckou dráhu této výrazné herecké osobnosti.

Vstupenky na benefiční představení Pan Kaplan má třídu rád zakoupíte od 1. března na pokladnách divadel ABC a Rokoko za cenu 390 Kč do 1. cenové zóny, 290 Kč do 2. cenové zóny a 90 Kč do 3. cenové zóny. Místa na balkoně na hlavní benefiční představení 19. 4. budou v prodeji za 450 Kč do 1. cenové zóny a 150 Kč do 2. cenové zóny.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!