Paramore přivezou do Prahy novou desku

Paramore přivezou do Prahy novou desku

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Velice populární kapela v čele s charismatickou zpěvačkou Hayley Williams navštíví 19. Června velký sál Paláce Lucerna, aby zde naživo představila nové album, které vyjde v první polovině dubna.

Stejnojmenná deska této partičky z amerického Nashvillu je napjatě očekávána. Jedná se o první počin skupiny bez bratrů Farrových - kytarista Josh a bubeník Zac, kteří koncem roku 2010 z kapely odešli. Všichni nedočkavě čekají, zda se tato změna projeví na aktuální desce.

První koncert Paramore v rámci České republiky jsme mohli vidět před dvěma lety. Jejich návštěva na festivalu Rock for People zanechala v mnoha lidech doživotní zážitek. Přestože byl jejich set omezen festivalovými okolnostmi, ukázali neuvěřitelně brilantní a energickou show. Následující koncert již bude v plné délce, složený jak z nejznámějších hitů z prvních tří alb, tak i ze zbrusu nových skladeb.

I přes počáteční výraznou inspiraci v podobě pop-punkových a post – hardcorových kapel získali svůj vlastní zvuk a nápadité riffy i aranže. Často jsou kritikou řazeni mezi alternativní spolky Hoobastank, Death Cab For Cutie, One Republic, 30 Seconds To Mars nebo Kings Of Leon.

Nejvýraznější úspěch získali díky skladbě Decode, která se stala ústřední písní fantasy-thrilleru s upírskou tématikou s názvem Twilight. Na podzim 2010 jí pak ve filmu "Transformers" napodobil song "Monster", jenž byl zároveň první nahrávkou, kterou kapela zrealizovala bez bratří Farrů.

Vstupenky jsou k prodeji od středy 27. února v sítích Ticketpro a Ticketportal. Rozhodně neotálejte s jejich koupí, protože zájem o tuto skupinu bude velice enormní.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Umělci: Paramore

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!