Nazdar srabi, GymVod Fest je tady

Nazdar srabi, GymVod Fest je tady

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Druhý ročník studentského festivalu GymVod Fest proběhne 16. 2. 2013 v pražském klubu Rock Café. Nejdůležitější částí programu je samozřejmě opět hudba. Letos se můžete těšit na dvě stage. Na hlavním pódiu zahrají Status Praesents, Criminal Colection, High Society, Simple Muffin a Street Lights. O poznání komornější bude druhá akustická stage. I zde se setkáme s nejednou úspěšnou partičkou. Zahrají Twisted Rod, Holden Caulfield, Nejenblues a J. Š. Svěrák či Four Horses. Pořadatelé se snaží zejména podporovat mladé kapely, které mají svou budoucnost před sebou.

Kromě hudební produkce Vás jistě potěší i tombola, fotografická výstava, uvedení studentského seriálu Rebevolové od skupiny Creative Block nebo karaoke. Samozřejmostí je spousta pití, tance a zábavy. Maskotem letošního ročníku se stal Radek Škarohlíd z Hentai Corporation. Podobizna tohoto kontroverzního zpěváka bude k dispozici pro Vaše nezapomenutelné snímky. Večer ukončí DJ Styx a jeho drum´n´bassový set.

Nezapomeňte si do diářů zapsat datum 16. února a přijďte se pobavit na jednu z největších studentských párty v Praze. Pozvánkou pro Vás může být také oficiální upoutávka.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!