Living Colour se vrací do Prahy

Living Colour se vrací do Prahy

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Kultovní americká hard-rocková kapela Living Colour (Doug Wimbish, Vernon Reid, Will Calhoun a Corey Glover) přijede 18. března do Prahy v rámci koncertního turné „Vivid 25th anniversary tour“. Vystoupí 18. března v rámci Prague International Bluenight 99 v pražském Lucerna Music Baru. Letošní rok slaví 25. výročí od vydání debutové desky Vivid.

Založení této kreativní kapely se datuje do roku 1984. Ovlivněna byla mnoha žánry v čele s free jazzem, funkem, hip-hopem, hard rockem a heavy metalem. První deska a zejména píseň Cult of Personality jim vynesla ocenění Grammy v kategorii Best Hard Rock Performance. Po několika albech se skupina nedokázala domluvit ohledně jejich dalšího působeni a dává si na čas pauzu.

Reunion se uskuteční roku 2000 a pokračují v zářivé kariéře. Vydávají živou nahrávku z legendárního klubu CBGB nebo kompilaci největších hitů.Cult of Personality je používána v zápasnickém prostředí WWE a stala se součástí počítačových her Grand Theft Auto: San Andreas a Guitar Hero III: Legends of Rock.

Bude se jednat o jedno z dalších nezapomenutelných vystoupení v naší republice. Vstupenky můžete zakoupit prostřednictvím sítě Ticketpro nebo v klubu. Jejich cena v předprodeji je 690 Kč.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!