The Ghost Inside, Deez Nutz, Stray from the Path a Devil in me navštíví Prahu

The Ghost Inside, Deez Nutz, Stray from the Path a Devil in me navštíví Prahu

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Americká hardcore kapela The Ghost Inside vystoupí 6. února v pražském klubu Futurum. Dále se představí Deez Nuts z Austrálie,  Stray from the Path z New Yorku a Devil in me z Portugalska. Rozhodně se bude jednat o velice zajímavou akci pro fanoušky hardcoru či metalcoru.

The Ghost Inside se dali dohromady roku 2004 v Los Angeles. Brzy vydali své první album Fury a Fallen Ones a postupně si začali získávat respekt na poli hardcoru. V roce 2012 podepisují smlouvu s Epitaph Records. Za svou kariéru si stačili zahrát po boku As I Lay Dying, A Day to Remember, August Burns Red, Bleeding Through, Parkway Drive nebo The Devil Wears Prada.

Deez Nuts jsou služebně mladší kapelou. Vznikají roku 2007 po rozpuštění I Killed The Prom Queen. Brzy si získávají pozornost a vyrážejí na turné po Evropě s Bring Me The Horizon. Letošní rok je ve znamení jejich nové desky Bout to!

Stray from the Path začínají již roku 2001. Na svém kontě mají již 7 studiových alb. Začátky jsou především ve znamení nezávislosti. Spolupracovali s Kurtem Ballou z Converge nebo Terrancem Hobbsem ze Suffocation. Poslední desky vydávají pod Sumerian Records.

Devil in Me u nás již několikrát vystupovali. Znát je můžete z koncertů v Meet Factory nebo Café Na Půl Cesty.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!