V březnu se uskuteční vyhlášení hudebních cen Žebřík

V březnu se uskuteční vyhlášení hudebních cen Žebřík

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Hudební anketa Žebřík pořádaná již dvacátým rokem odstartovala své hlasování. Stojí za ní oblíbený hudební magazín Ireport a výsledky budou vyhlášeny 15. března 2013 v plzeňském parkhotelu. Moderátory se opět stanou Tomáš Hanák a Klára Výtisková. Vystoupí špička české hudební scény v čele s Chinaski, Nightwork, Prago Union a Livě Band, Mňágy a Žďorp nebo Celeste Buckingham.

Hlasuje se v kategoriích Skupina, Album, Skladba, Videoklip, Zpěvák, Zpěvačka, Objev, Akce, Film a Průser roku. Kategorie jsou rozdělené pro české a zahraniční interprety. Během pětihodinového programu budou oceněni vždy první tři umělci z dané kategorie. Zapomenout nesmíme ani na trofej Osobnost Žebříku či charitativní ocenění.

„Žebříku je dvacet let a my hodláme tohle výročí pořádně oslavit. Rádi bychom proto uspořádali nejvelkolepější finálový večer v celé dosavadní historii. Pozvali jsme na něj kapely, které slaví podobně významná jubilea, ale pochopitelně dostanou prostor i mladší interpreti, včetně těch, kteří na Žebříku ještě nehráli“, zve na březnovou show ředitel Hudebních cen Žebřík Jarda Hudec.

Hlasování je možné prostřednictvím sms na číslo 900 11 09 nebo webového formuláře. Vítězové do užšího výběru budou oznámeni 1. února.

Vstupenky na tuto výjimečnou akci jsou k dispozici v rámci sítě Ticketstream za 390 Kč a 990 Kč za VIP.

Reportáž z loňského ročníku můžete zhlédnout níže.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!