Dragonforce miří do Rock Café

Dragonforce miří do Rock Café

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Britská metalová skupina Dragonforce vystoupí již 3. 12. 2012 v Pražském klubu Rock Café. Jejich ultrarychlý speedmetal je posunul do rolí jedné z nejlepších metalových skupin ve Velké Británii. Jsou známi pro dobrý souzvuk dvou kytar, obrovskou rychlost a styl, epické kytary a vokály. Předkapelou se stane stálice české scény Eagleheart.

Dragonforce se dali dohromady roku 1999 ze zbylých členů blackmetalové skupiny Demoniac. Již brzy po svém založení si získali ohlas a v prvních měsících si hit Valley of the Damned stáhlo přes 500 000 lidí. Jejich popularita nadále rostla s alby Sonic Firestorm nebo Inhuman Rampage. Zúčastnili se turné se skupinami Helloween, W. A. S. P a Iron Maiden.

O jejich posledním albu Power Within kytarista Herman Li říká: "Za poslední dva roky při nahrávání této desky jsme prožili tolik legrace, jak nikdy předtím. Během psaní, jamování a koncertování jsme na sebe nabalili tolik energie, že jsme ji museli všechnu vyplivnout do této nové desky. Nahráli jsme asi nejvíc různorodé album v historii Dragonforce, od úplně nejrychlejšího songu, který jsme kdy nahráli, až k pomalejším kouskům. Některé věci byste dokonce od nás ani nikdy nečekali"

Rozhodně se dá očekávat smršť ve velmi vysokém tempu. Vstupenky jsou k dispozici v sítích Ticketportal, Ticketpro a Ticket-Art. Pořadatelem je agentura Pragokoncert.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!