The Tap Tap budou protestovat proti konci světa

The Tap Tap budou protestovat proti konci světa

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


The tap tap zvou všechny na poslední záchranou misi před koncem světa. V předvečer zániku civilizace předpovězeném mayským kalendářem, ve čtvrtek 20. 12. 2012 od 21 hodin se v Praze (Incheba Arena), Brně (Fléda) a Ostravě (Plynojem) odehraje happening a benefiční Koncert proti konci světa. Všechna tři města se v závěru unikátního přímého přenosu večera na ČT1 propojí telemostem, abychom si všichni společně mohli zazpívat neoficiální hymnu proti konci světa, písničku The Tap Tap „Konec světa – zrušeno“. Ve všech třech městech se bude jednat o velkolepou podívanou.

V Praze spolu s The Tap Tap zazpívají Jiří Suchý a Marián Bango, zahrají Support Lesbiens, Chinaski a Illustratosphere s Danem Bártou, moderátorem večera bude Láďa Angelovič

V brněnském klubu Fléda se na pódiu vystřídají Mandrage, Pavel Šporcl, Tata Bojs, Eliščin Band, frontman Eliščina Bandu a zároveň moderátor Jan Budař přivítá Květu Fialovou, Pavla Bobka a další hosty.

V multifunkčním centru v bývalém plynojemu v Ostravě-Vítkovicích bude koncertem provázet Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy, vystoupí Mňága a Žďorp, Charlie Straight, Xindl X, Buty a jako host Věra Špinarová.

Vstupenky jsou již v prodeji v síti Bohemia Ticket. Výtěžek z koncertu půjde na vybavení multifunkčního bezbariérového vzdělávacího centra STUDEO při Jedličkově ústavu v Praze.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!