13. listopadu roztančili  Lucernu Parov Stelar Band

13. listopadu roztančili Lucernu Parov Stelar Band

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Lucerna včera praskala ve švech. Rakouský DJ a producent Parov Stelar a jeho band tu měli jednu ze zastávek na jejich The Princess tour. Už u vchodu bylo jasné, že elektro-swing nemá o své fanoušky nouzi, velký sál Lucerny byl úplně vyprodaný. Trvalo mi chvíli, než jsem se prodrala dovniř, vystála frontu na víno, ale atmosféra byla už před začátkem tak pozitivní, že se to dalo všechno docela s úsměvem přežít.

Parov Stelar Band se objevili na pódiu lehce před devátou hodinou, rozpálili to hned od úplného začátku, pódium i ochozy se nenechaly přemlouvat a okamžitě se roztančily. Tahle hudba prostě funguje! I nové a v pořadí páté album The Princess je zábavné, chytlavé a zapamatovatelné. Tuzemští milovníci ho mohli slyšet už na letošním ročníku Colours of Ostrava. Pro ty, co to (včetně mě) v létě prošvihli, byl tento koncert určitě dostečnou satisfakcí.

Parov je průkopník a zakladatel elekto-swingové scény. Mistrně mísí house, jazz a swing s electrem, funkem a popem. Spojuje originál, kvalitu a vtip v jedno velké cool představení, což dokazuje také na aktuální desce The Princess. 

Parov Stelar prostě ví, co dělá a dělá to dobře:-)

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Umělci: Parov Stelar

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!