Startuje další ročník Miss Academia ve Zlíně

Startuje další ročník Miss Academia ve Zlíně

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Ve Zlíně začal nový semestr a s ním se rozjíždí i další ročníky projektů, na kterých pracují studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Jedním z nich je právě i soutěž Miss Academia – Miss, která má (s)mysl, která od 5. listopadu začíná oficiálně hledat nejkrásnější a zároveň nejinteligentnější vysokoškolačku.

O soutěži

MA je soutěž s dlouholetou tradicí (letos již 17. ročník), kterou pořádají studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. O titul Miss Academia tak mohou soupeřit všechny studentky vysokých a vyšších odborných škol, které studují v prezenční či kombinované formě studia a jejichž věk nepřesáhl 26 let. Ty nejkrásnější a nejinteligentnější se probojují až do finálového Galavečera, kde odborná porota vybere vítězku celé soutěže.

Od ostatních soutěží krásy se lišíme hlavně zaměřením na inteligenci. Garantujeme tedy, že finalistky nebudou jen krásné na pohled, ale i příjemné na poslech, a tím všestranně reprezentující. Inteligence totiž nejsou jen učebnicové znalosti. U dívek budeme hledat jejich schopnost komunikace, asertivity i empatie.

MA 2013

Jak bude vypadat ročník 2013?

„Navazujeme na zavedenou koncepci minulého ročníku, abychom udrželi ucelenou podobu značky a netříštili její sílu,“ uvedl Radek Dupal, jeden z hlavních manažerů projektu. Dále dodává: „V tomto ročníku bychom se rádi zaměřili na rozvoj samotné značky Miss Academia a přiblížení projektu veřejnosti.“

Organizace přesto prošla několika důležitými kosmetickými úpravami:

o Způsob testování a hodnocení finalistek byl pozměněn, aby byl co nejvíce komplexní a nezaměřoval se pouze na znalosti naučené zpaměti. Inteligence totiž zahrnuje i schopnost logického myšlení, komunikace, umění empatie nebo třeba zvládání asertivity. Tým MA proto letos navázal spolupráci s organizací Terminus club pod záštitou organizace Mensa ČR, která testy pro účastnice připraví.

o Oproti loňskému ročníku (5 roadshow, 2 castingy) nás čeká 6 roadshow po velkých, studentských městech, 3 castingy v Praze, Brně a ve Zlíně a v neposlední řadě módní přehlídka v obchodním centru Zlaté jablko.

o Finálový Galavečer se tentokrát uskuteční ve výjimečných prostorách Městského divadla Zlín 10. dubna 2013.

Každý ročník je výzvou. Staňte se i vy součástí toho letošního!

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!