Ve VELKÉM MEZIŘÍČÍ zítra vystoupí skupina NIGHTWORK

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Skupina NIGHTWORK

zve na svá vystoupení v nejbližších dnech na svých internetových stránkách

Prázdniny se blíží, ale to vůbec neznamená, že se noční dělníci budou flákat, právě naopak! Tento týden jsme na stránkách v sekci vystoupení zaktualizovali všechny potvrzené koncerty na zbytek června a celý červenec a srpen. NightWork zahrají na již známých, prověřených místech, ale i na úplně nových. Určitě nebude od věci zkontrolovat, jestli nezavítají i k vám!

Postupně se doplňuje i naše fotogalerie, kde nejnověji najdete novou promo fotku celé kapely. Odhaluje to, co všichni pouze tušili! Každý z chlapců vede svůj vlastní noční život, název kapely tedy dostal úplně jiný a mnohem závažnější rozměr! Není to samozřejmě jediné nové album v galerii:

Na NightWork (Official), tedy na jediné oficiální Facebook stránce si navíc můžete pustit videa ve velice pěkném rozlišení, která někteří z vás posílají. Děkujeme za ně!

V pátek 18. června 2010 zavítají  členové skupiny na Vysočinu do Jupiter clubu ve Velkém Meziříčí, kde jejich vystoupení začíná ve 20 h. Všichni jejich příznivci se mohou těšit na skvělý hudební zážitek.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!