Dnes začíná historicky poprvé na Pražském hradě Prague Fashion Weekend

Dnes začíná historicky poprvé na Pražském hradě Prague Fashion Weekend

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Pražský hrad ožije módou! Hradčanské náměstí a jeho okolí zaplní na čtyři dny přehlídky a doprovodný program největší módní akce letošního roku – začíná Prague Fashion Weekend 2O12

Prague Fashion Weekend odstartuje maraton 26 samostatných přehlídek českých návrhářů, zahraničních hostů a luxusních značek. Prague Fashion Weekend představí kromě již zavedených českých návrhářů, jako jsou Jakub Polanka, Taťána Kovaříková, Hana Stocklassová, Eva Brzáková, Kateřina Geislerová, Hana Havelková nebo Petra Balvínová i řadu vycházejících hvězd českého módního nebe: Ivanu Kaňovskou, Mirku Talavaškovou, značku LaFormela a další. Prostor dostanou i studující návrháři, v rámci soutěže START-UP představí své kolekce jedenáct finalistů. Luxusní značky zastoupí Simple Carollinum Concept Store, Fendi, Cavalli a La Perla. Kromě přehlídek v profesionálním prostředí fashion stanu nabídne i široký doprovodný program zahrnující kromě fashion talks i FASHION SHOWROOM, prodejní galerii českých a slovenských designérů.

Jako speciální host z Mercedes-Benz Berlin Fashion Week přijíždí talentovaný návrhář Marcel Ostertag.  Jeho poslední kolekce tam naprosto uchvátila diváky, takže je rozhodně na co se těšit. Marcela a jeho tvorbu organizátoři představí v rámci společné přehlídky se  Zofií Angelic, výtvarnicí a šperkařkou žijící rovněž v Berlině.

O víkendu otevře brány Salmovského paláce FASHION SHOWROOM. Od 13 do 20 hodin v něm návštěvníci naleznou výjimečné kousky české a slovenské módy, budou mít možnost popovídat si osobně s některými designéry, navštívit výstavu fotografií Jana Grombiříka nebo relaxovat při sledování krátkých fashion filmů Tři karty Zuzany Kubíčkové, Anatomie života MAUDhomme a Directions Zofie Angelic a Daniela Pietruchy.

Vstupenky na jednotlivé módní přehlídky jsou stále v předprodeji v síti ticketstream.cz za cenu od 150 do 250 Kč. 

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!