Legendární Refused nakonec zahrají 30.září v Praze

Legendární Refused nakonec zahrají 30.září v Praze

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Po peripetiích kolem vystoupení švédských zakladatelů žánru post hard core REFUSED na Rock for People, přichází pro fanoušky skvělá zpráva! Díky více než vstřícnému přístupu kapely a jejího managementu se pořadatelům Rock for People podařilo domluvit náhradní koncert. Ten se uskuteční v neděli 30. září v pražském Lucerna Music Baru.

Na náhradní vystoupení bylo stanovené vstupné 370 Kč; lidé s celofestivalovými nebo jednodenními páskami z letošního RfP mohou vstupenku v předprodeji pořídit dokonce za 185 Kč!

REFUSED se spolu s Fugazi, Glassjaw, Drive Like Jehu, Unwound, Rocket From The Crypt, Quicksand, Sunny Day Real Estate, Jawbox, At The Drive-In, Ink And Dagger a Frodus řadí mezi tucet základních kamenů post-hardcoreového žánru. A stejně jako před Rock for People doplňme, že vidět tuto smečku ze švédského města Umeå naživo je pro všechny fanoušky už dvou generací post-hardcore povinností: Refused se totiž po létě, kdy ve Skandinávii odehrají poslední koncert své tříměsíční festivalové šňůry, opět vrátí ke svým civilním profesím – s výjimkou ojedinělých seancí na vybraných akcích. Řadit mezi ně můžeme i pražský koncert v Lucerna Music Baru…

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!