Na Sázavafestu nevystoupí Kaiser Chiefs ani Skindred

Na Sázavafestu nevystoupí Kaiser Chiefs ani Skindred

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Namísto kapely Skindread vystoupí švýcarská kapela Death By Chocolate. A jak nejlépe charakterizovat jejich „čokoládový“ styl hudby? Zkuste smíchat porci kytarových rytmů se zvuky syntezátorů a dobrými Rock’n’Rollovými šoty a dostanete Death By Chocolate. Zařadit bychom je také mohli do známějšího indie rocku. Tato kapela vás povzbudí, nabudí a především vás vytrhne z průměrné world music.

Dvanáctý ročník multikulturního festivalu Sázavafest musel upravit svůj festivalový program z důvodu nepříznivé situace v oblasti sponzoringu a tím i souvisejícím problémem – nedostatku finančních prostředků. Pavel Kloupar, ředitel a dramaturg festivalu dodává: „Abychom s jistotou uspořádali letošní ročník Sázavafestu a nezadlužili další ročníky festivalu, rozhodli jsme se na poslední chvíli zrušit vystoupení rockové kapely Kaiser Chiefs. Současně jsme ze zahraniční agentury obdrželi informaci, že do Benešova nedorazí ani kapela Skindred. Je to poprvé ve dvanáctileté historii, kdy jsme nuceni s ohledem na dodržení veškerých finančních závazků spojených s festivalem program částečně změnit.

Skalní příznivci kapely Kaiser Chiefs a Skindred obdrží jako omluvu od pořadatelů festivalu slevu na příští Sázavafest: „Všem příznivcům obou kapel se omlouváme a jako kompenzaci nabízíme výměnu letošní vstupenky na našem infostánku uvnitř areálu Zelený ostrov za dvěstěkorunovou slevu na vstupenku Sázavafestu v roce 2013“, dodává Kloupar.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!