V Domažlicích proběhne druhý ročník Chodrockfestu

V Domažlicích proběhne druhý ročník Chodrockfestu

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Po úspěšném prvním Chodrockfestu přichází letos jeho druhé pokračování. Tento domažlický festival proběhne stejně jako minulý rok během Chodských slavností, které se konají vždy první víkend po 10. srpnu. Pro návštěvníky Chodrockfestu budou připraveny dvě stage, na kterých zahrají během 10. a 11. srpna desítky českých hudebních seskupení. Nouze nebude především o kapely rockového zaměření. 

Jednou z největších hvězd festivalu je česká poprocková legenda - skupina Turbo. Tato kapela působí na hudební scéně již přes třicet let a je známá především hity jako Hráč, Chtěl jsem mít nebo Láska z pasáží. Další rockovou show předvedou členové skupiny Harlej, kteří zahrají kromě známých hitů také songy z nejnovějšího alba Teleskopický tele. Chybět nebudou ani kapely jako Alkehol, Dymytry, Vypsaná Fixa, Imodium, Rybičky 48, Koblížc!, Septic people, Walda gang, Sto zvířat a další.

Cena vstupenky na oba dva dny bude na místě konání 450,-, jednodenní vstup bude možné koupit za 300,-. Do 27. července můžete využít internetového předprodeje, kde vyjde dvoudenní lístek na 350,-. 

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!