Gambrinus Excelent Connection v Hard Rock Café

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


V pátek 15. června startuje unikátní projekt Gambrinus Excelent Connection. V Hard Rock Café se propojí různé hudební styly a interpreti.

V pražském klubu Hard Rock Café se v pátek 15. června od 19:00 hodin na podiu netradičně setkají oblíbená kapela Sunshine s DJ Mikem Trafikem a raperem Vladimirem 518 z legendární skupiny Peneři strýčka Homeboye. Kromě samostatných vystoupení předvedou unikátní propojení hudebních světů indie rocku a rapu. „Propojení dvou odlišných a jedinečných stylů si bude moci užít opravdu každý. Vstup na akci je totiž zdarma. Zároveň všichni příchozí budou u zrodu zcela nového a z mnoha pohledů netradičního projektu Gambrinus Excelent Connection. Jeden z příchozích navíc vyrazí na legendární festival Hard Rock Calling v Londýně,“ říká organizátor celého projektu Pavel Podruh.

Na vylosovaného účastníka akce čeká kompletně hrazený výlet na jeden z největších evropských festivalů v hodnotě 5 000 USD. Ten se letos uskuteční ve dnech 13.-15. července v londýnském Hyde Parku.

Odkaz na facebookovou stránku akce: https://www.facebook.com/gambrinus.excelent?v=app_458677054160666

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!