Pozvánka na workshop: Profesionální studiová technika a vybavení

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Kytary.cz se společností DISK Multimedia s.r.o. pořádají další sérii workshopů. Workshop na téma Profesionální studiová technika a vybavení se bude konat 29.5. v Praze, 30.5. v Brně a 31.5. v Ostravě, a to od 17.00 do 18.30 hodin.

Workshop je zaměřený na profesionální studiový hardware. Jedná se o zvukové karty, MIDI kontrolery, studiové monitory, mikrofony, kabely, atd. Řeč bude i o DSP akceleračních kartách. Poradí Vám, jak vybrat ideální komponent, ukážou zásadní novinky a produkty v této oblasti a nakonec budete mít možnost dotazů. Workshop je určený pro všechny bez omezení výše dovednosti.

Přednášet budou Martin Jirsák a Pavel Vlach ze společnosti DISK Multimedia s.r.o. Oba patří k předním českým odborníkům v této oblasti. Vzhledem k mnohaletým zkušenostem v oblasti muzitroniky provádí poradenství v oblasti hudebního softwaru a hardwaru, stejně jako výuku těchto systémů. Martin Jirsák také publikuje testy nebo odborné články v magazínech Muzikus, MusicStore, Click! a na webovém portále MůjMac.

Pro účastníky workshopu bude sleva 12% na monitory a sluchátka.

Workshopy se konají na prodejnách kytary.cz. Vstup je zdarma, ale kvůli omezené kapacitě si musíte místo rezervovat dopředu.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!