Workshop rockové a metalové baskytary

Workshop rockové a metalové baskytary

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Kytary.cz pořádají jedinečnou sérii workshopů vedených Markem Haruštiakem. Cyklus je určen všem baskytaristům, kteří mají zájem o tvrdší žánry, hlavně rock a metal. Nezáleží na úrovni vašich schopností, ani dosavadních zkušenostech, přijít a přiučit se něco nového může každý. Workshopy jsou zcela zdarma.

Učte se od mistra

Marek Haruštiak, kterého jste mohli slyšet například v kapele Krucipüsk, už půl roku žije v Anglii a nasává atmosféru zdejší hudební scény. Nejen o ní a hraní v Londýně s Neverborne a Derek Trotson vám bude Marek rád vyprávět.

Zajímá vás, jak zařídit, aby basa hezky sedla do tempa bicí soupravy, ale přesto byla slyšet? Nebo jak hezky podtrhnout zvuk akustické kytary v metalové baladě? Tak přijďte. Těšit se můžete na praktické ukázky mistrné hry, nebo tipy a triky na cvičení, která vás posunou dál, ať už se věnujete jakémukoliv žánru. Dále dojde na výklad různých technik, Markovy cenné rady z praxe a ukázku jeho nových baskytar Yamaha.

Rezervuj si místo

Workshopy proběhnou hned na třech místech naší vlasti. Kdy bude Marek Haruštiak ve vašem městě?

  • 28. 2. od 17:00 v Brně na prodejně Kytary.cz (Lidická 28, Brno)
  • 29. 2. od 17:00 v Ostravě na prodejně Kytary.cz (28. října 299/1422, Ostrava - Mariánské Hory)
  •  1. 3. od 17:00 v Praze na prodejně Kytary.cz (Děkanská vinice I. 1644, Praha 4- Nusle)

Jak již bylo řečeno výše, kurz je zdarma, ovšem počet míst je omezen. Napište nám proto na workshop@kytary.cz a my vám místo rezervujeme.  Pospěšte si, volná místa ubývají a tuhle jedinečnou příležitost by si žádný basák neměl nechat ujít.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!