Už žádné ponožky pod stromečkem

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Dost možná do vaší mailové schránky přistála tato úpěnlivá výzva: „Letos slavíme Vánoce bez ponožek! Stačí tak málo. Prostě vybírejte dárky, které mají smysl.“ A pokud se tak ještě nestalo, věřte, že dorazí. Boj za Vánoce bez ponožek, jak se celá akce jmenuje, má smysl!

Válku všem zbytečným a nevkusným dárkům vyhlásily letos Kytary.cz. Jistě budete souhlasit, že dostávat každý rok tlusté vlněné ponožky barvy mrkve, není žádný med. A proto šiřte výzvu za bezponožkové Vánoce. Má to cenu!

Nic proti ponožkám

Samozřejmě, že bez ponožek by byl svět smutné místo. Ale většina lidí si je raději koupí sama, než aby pak „jásala“ u stromku nad tím, že už má šest párů se sobím vzorem. I když si budete přát od Ježíška aby na Vás pod stromečkem čekala akustická kytara, jistě k ní dostanete ponožky. V lepším případě. V tom horším i kousavý svetr a chlupatící se šálu.

Zpytuj svědomí

O Vánocích ale dárky nejen dostáváme, ale dáváme. Poctivě se nad sebou zamyslete. Kolik jste vloni rozdali zbytečných dárků ponožkového typu? No, jistě by se nějaký našel. A přitom stačí tak málo. Pořádně se zamyslet nad tím, co má osoba, kterou se chystáte obdarovat, ráda. A věřte, že ponožky nejsou správná odpověď.

Pamatujte, že flétnistu víc potěší noty pro flétny s písničkami jeho oblíbené kapely, než kravata s Mickey Mousem. Zapomeňte na ponožky, dělejte lidem radost smysluplnými dárky. 

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!