Vánoční soutěž Kytar.cz zná své vítěze

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Vzpomínáte si na soutěž Kytar.cz o nejlepší reklamní spot? Klání amatérských i poloprofesionálních klipů přineslo své ovoce. A vítězi poukaz na 10 000 Kč. Cenil se především dobrý nápad a hravost.

Kytary.cz se rozhodně nemusí obávat, že by jejich zákazníci trpěli nedostatkem kreativity. V soutěži se sešlo 81 videí o celkové délce přes 40 minut. K vidění je na nich opravdu leccos. Bicí soustavy z hrnců, kreslený kytarista, ale i smečky dětí hrající úplně na cokoliv.

Hudba z katalogu zabodovala

Poukaz na deset tisíc si nakonec odnesl autor videa, který si říká PorTrip. Výborný nápad nechat rozezní akustické kytary a bicí z katalogu mu spolu s precizním technickým zpracováním zajistil zasloužené první místo. Vítězné video si můžete pustit na Stream.cz, stejně jako všechny ostatní soutěžní spoty.

Nikdo neodešel s prázdnou

Ale i další účastníci soutěže si můžou dopřát kytarového ježíška. Divácké ocenění a s ním spojenou cenu získala kapela Šněrovadlo, která zabodovala vtipem. Dále porota udělila cenu za spontaneitu tomuto videu. Všichni autoři byli za svou snahu oceněni 20% slevou, takže rozhodně nemusí účasti v soutěži litovat, i když nedosáhli na nejvyšší metu.

Které video se nejvíc líbí vám? Volili byste stejně jako porota Kytar.cz?

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!