Hudební vánoce na Kytary.cz

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Marně si lámete hlavu, čím potěšit své hudbofilní blízké? Krčíte rameny, když se vás někdo, zeptá, co si přejte k Vánocům? Nevadí, Kytary.cz pro vás a další bezradné osoby připravily vánočního dárkového rádce.

Snadný výběr

Rádce najdete na http://vanoce.kytary.cz/index.html, nebo se na něj dostanete odkazem před banner na hlavní stránce e-shopu. Co jistě každý návštěvník ocení, je přehledné dělení sortimentu do kategorií dle ceny a cílové skupiny. Ty ovšem neberte závazně, protože když zpod stromečku čouhá krk elektrické kytary, na pohlaví nezáleží. Ledaže by dámy trvaly na růžovém laku.

Drobnosti i špičkové hudební nástroje

Široký výběr hudebních drobností ocení hlavně laici, kteří chtějí udělat radost svým muzikálním přátelům. Toaletní papír pro muzikanty nebo svítící struny pro elektrické kytary, to jsou dárky, kterými jistě nadchnete.

Chystáte-li se na nákup něčeho většího jako komba nebo elektrické kytary, rozhodně to konzultujte s osobou, pro kterou je dar určen. Každému vyhovuje něco jiného, každý hledá jiný zvuk. I když v dobré víře koupíte své ženě kvalitní klávesy, může se stát, že se s nimi bude trápit místo, aby z nich měla radost.

V případě, že budete opravdu v koncích, můžete vždy sáhnout po dárkovém šeku, se kterým bude výběr hudební nástroje na bedrech obdarovaného.

A co si přejete vy?

Co si necháte od Ježíška letos nadělit vy? Činel, kombo, klávesy? A už jste slyšeli o vánoční soutěži Kytar.cz, která vám může pomoct si nějaké to muzikantské přání splnit? Bližší informace najdete zde.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!