Vánoční soutěž s Kytary.cz – staň se hvězdou!

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Skvělá zpráva pro všechny muzikanty a fanoušky e-shopu Kytary.cz! Letos jsme se rozhodli nechat vánoční kampaň kompletně ve vaší režii. Chcete si vánocům nadělit nové kombo, kytaru nebo bicí? Pak čtěte dál.

Co za to?

Dobře, říkáš si, vánoční kampaň pro Kytary.cz, ale co z toho budu mít já? Máš jedinečnou šanci propagovat svoji kapelu nebo sebe a získat svých třicet vteřin nehynoucí slávy. A to není všechno. Kromě popularity získá vítěz i poukázku v hodnotě 10 000 korun na nákup v našem obchodě.

Pokud ti tvoje hudební nástroje už nejsou dost dobré a rád bys nějakou tu novou „hračku“, je to šance pro tebe. Vyhrát deset tisíc, co můžeš vrazit do nové akustické kytary, komba nebo basy, je snad ten nejhezčí vánoční dárek pro každého muzikanta.

Co se po mně chce?

Natoč půl minutový klip, který bude inspirací pro nákup vánočních dárků u Kytar.cz. Cení se vtip, nápaditost a originalita, takže se neboj zapojit i ty nejtemnější stránky kreativity.

Nedělej si hlavu z toho, že nemáš dostatečné technické vybavení pro natočení videa. Video klidně natoč na mobil, nebo foťák, jde o neotřelost, ne technickou dokonalost. Natočený klip nahraj na stream.cz nebo youtube.com a pošli nám odkaz na adresu kytarycz@stream.cz.

Pospěšte si, protože soutěž začíná 9. 11. a končí 24. 11. Vítěze vybere porota hned 25. 11. Ovšem „hlas lidu“, tedy  počet zhlédnutí a počet „like“ na Facebooku, bude také hrát zásadní roli při hodnocení. Vítězný klip propagující vánoční nákupy v našem e-shopu se stane součástí kampaně letošních Vánoc.

Podpoř kámoše

Nenapadá tě žádný vtipný spot, nebo se stydíš? Nevadí. Koukni se na galerii videí a podpoř svým hlasem ten nejlepší nápad. Nikdy nevíš, kdy se z jeho aktérů stanou hvězdy a ty můžeš být u jejich zrodu. A pokud tě tahle soutěž nezaujala, můžeš navštívit některý z workshopů nebo akcí, které Kytary.cz pořádají.

Těšíme se na všechna vánoční videa a na to, čím nás v nich překvapíte. A třeba poukaz na 10 000 Kč bude právě váš.

Veškeré informace nalezneš zde: http://soutez.kytary.cz/

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!