Republic of Two & two new albums

Republic of Two & two new albums

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


The End of War, tak zní název nové desky folkové hudební formace Republic of Two. Společně s tímto albem skupina pokřtila i desku remixů a remaků debutu Raising the Flag. Fanoušci si nová alba mohou stáhnout na http://www.t-music.cz/special/republic-of-two/?WT.ac=F_cele-nove-album-v-mp3-ke-stazeni za dobrovolnou cenu.

Republic of Two se skládá ze dvou hlavních členů a to Jiřího Buriana a Mikoláše Růžičky. Se skupinou spolupracuje hrou na basu Štěpán Růžička a dále Aleš Růžička, který na vystoupeních reaguje na hudbu tvorbou obrazů přímo na jevišti. 

Jiří Burian pracuje na Rádiu 1, hrál s kapelou Southpaw. S Klárou Nemravovou založil multimediální uměleckou skupinu Ghostmother. Spolupracuje se svým otcem Janem Burianem, hraje po klubech jako Dj a skládá hudbu pro divadlo a reklamu.

Mikoláš Růžička je akademický malíř, producent, skladatel, multiinstrumentalista. Komponoval hudbu k řadě tanečních a divadelních představení a aranžoval alba Jana Buriana. 

Formace Republic of Two vznikla na cestách po Španělsku a Portugalsku v létě roku 2009. Na podzim roku 2010 vydala své debutové album Raising the Flag. Za tuto desku byla skupina oceněna Akademií populární hudby soškou Anděla v kategorii Objev roku 2010.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!