Kapela Madfinger pokřtí nové CD

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


 MADFINGER:
česká kapela světové úrovně, skládající se z profesionálních hudebníků, kteří mají hudbu jako celoživotní lásku, a vytváří stylově pestrou hudbu pohybující se na pomezí soulu, popu, jazzu, rnb a funku. Kapela vznikla na půdě konzervatoře J.Ježka v roce 2001 a v jejím čele se vystřídalo několik frontmanů, např. Tomáš Beroun, Markéta Foukalová. V roce 2009 do kapely příchází nový frontman a soulový zpěvák, Martin Svátek. Dnes kapela vystupuje jak v jazzových klubech, tak na českých a zahraničních festivalech.

ALBUM Another Chapter:
 deska vznikala průběžně v letech 2009 – 2011 ve vlastní produkci kapely, zejména však pod schopnýma a neúnavnýma rukama basisty Radima Genčeva, ve spolupráci s Lukášem Martinkem, Tomášem Kozelkou, JanemTulenkem.

Naleznete zde smoothjazzové skladby z pera Viktora Jermana - This Goes Out, Still, hořko sladkou baladu Bitter Sweet a singl Stop It od Radima Genčeva. O šlapající groovy a rytmické vzorce se postaral Ondřej Pomajsl. Dechový speciál, či aranž od Matouše Kobylky si můžete poslechnout například ve skladbách - Summer Jam Party, The Last Song. Více

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!