Hip Hop Jam 2010 spouští speciální týdenní akci na lístky 3+1 zdarma.

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Touto novinkou chceme vyjít především všem partám, které se chystají hromadně na letošní 4. ročník letního Hip Hop Jam festivalu. Ten se uskuteční za měsíc a půl, tj. třetí prázdninový víkend 15.-17. července 2010 v luxusním přírodním areálu pískovny Oplatil na hranici obce Staré Ždánice mezi Pardubicemi a Hradcem Králové.

Lístky na letošní Hip Hop Jam jsou v porovnání s otatními velkými letními festivaly už i tak levné, zvlášť když si spočítáte, kolik věcí se vám za cenu 3denního vstupu na Hip Hop Jamu dostane. Přesto jsme se ještě rozhodli vyjít vstříc kompletním posádkám aut a větším partám, které pojedou hromadně vlakem. Tzn. pokud se chystáš se svou partou a doposud jste si nestihli pořídit lístky na letošní Hip Hop Jam, můžete právě nyní využít časově omezené akce na lístky 3+1 zdarma. Objednávku 3+1 lístků lze uskutečnit pouze přes mail info@hiphopjam.cz do jehož předmětu napište 3+1. Uvnitř mailu stačí pouze uvést kompletní poštovní adresu + telefon. Po ověření objednávky Vám přijdou do několika dnů 4 lístky (+ samolepky a papírky HHJ jako malý bonus) na dobírku přímo k vám domů. Tzn. Platíte pouze 3 lístky + poštovné a 4. lístek máte zdarma. Celková cena dobírky je 1900,- (3x600,- + 100,- poštovné). Všimněte si, že cena lístků je bez předprodejních poplatků (oproti klasickým předprodejním sítím, které si k ceně lístků připočítávají 10% provizi).

Nutné připomenout, že tato speciální akce na lístky 3+1 je časově omezena a trvá pouze jeden týden, tj. od 03.6.2010 do 10.6.2010. Objednávky, které dorazí na info@hiphopjam.cz po tomto datu již budou stornovány.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!