Soutěžte s Fantastickou povídkou 2011

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Literární soutěž Fantastická povídka 2011 zahájena!

V úterý 1. února odstartovala nezávislá mezinárodní literární soutěž s názvem Fantastická povídka 2011, která hledá nové tváře české a slovenské sci-fi, fantasy či hororové scény. Do poroty zasednou známé tváře české a slovenské fantastiky, například česká spisovatelka Františka Vrbenská, slovenská autorka Lívia Hlavačková a autoři Jiří W. Procházka, Vlado Ríša a Míla Linc.

Do 31. července tohoto roku mohou doposud neobjevení autoři přihlásit svou povídku o maximální délce 9 tisíc znaků včetně mezer (tedy 5 normostran) prostřednictvím oficiálních stránek soutěže www.fantastickapovidka.cz. Z došlých prací psaných v českém nebo slovenském jazyce vybere odborná porota několik postupujících do finále, které proběhne v podobě čtenářského hlasování během měsíce září.

Soutěž má objevit opravdu skutečně nové tváře v české a slovenské sci-fi, fantasy či hororové literatury. Nesmí se jí totiž zúčastnit ten, kdo už například vydal román.

Vítěznou povídku zvolí čtenáři. Jako první by se měli dozvědět jméno vítěze návštěvníci Podzimního knižního veletrhu 22. října v Havlíčkově Brodě na slavnostním vyhlášení Fantastické povídky 2011.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!