Těšíte se na léto? Vstupenku na festival Creepy Teepee si můžete výhodně zakoupit už od února

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Creepy Teepee prezentující celosvětovou alternativní, indie a experimentální hudební scénu zahajuje zvýhodněný předprodej. Přehlídka současné alternativní hudby se bude konat od 28. do 31. července a publiku se letos představí již potřetí v areálu kutnohorské galerie GASK, která festival organizuje. Dramaturgové festivalu, umělecké sdružení A.M.180, se shodují s progresivním vedením Galerie Středočeského kraje na udržení Creepy Teepee ve smyslu přehlídky, která se vymezuje vůči valné většině tradičních letních hudebních festivalů. Dramaturgie je tak zaměřena na respektované kapely ve světové alternativě a zároveň představuje subžánry, které jsou naprosto nové napříč celosvětovou hudební a vůbec uměleckou scénou.

Čtyřdenní vstupenku na Creepy Teepee lze pořídit v předprodeji sítě Ticketportal od 1. února do 30. března za 500 korun + poplatky, od 1. dubna do 31. května  za 650 korun + poplatky a od

1. června do 27. července za 800 korun + poplatky. Zvýhodněnými cenami v předprodeji chtějí organizátoři vyjít vstříc návštěvníkům, které zajímá program Creepy Teepee jako celek. V předprodeji se později objeví i vstupenky na jednotlivé dny.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!