V rámci festivalu Mixer se ve Zlíně představí Fřesh Fľesh: BestOf

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Výběr čerstvého umění na přehlídce multimediální tvorby ve Zlíně

19. listopadu od 20 hodin se v prostorách Galerie Dvanáctka ve Zlíně představí Fřesh Fľesh: BestOf – přehlídka dramaturgického výběru projektu Fřesh Fľesh. Akce se koná v rámci 7. ročníku festivalu Mixer.

Fřesh Fľesh - zrušeno z důvodu platební neschopnosti UTB

Fřesh Fľesh – multimediální platforma pro cz/sk maso se vyprofiloval na konci roku 2008 za účelem prezentace a podpory mobility a konkurenceschopnosti českého živého umění s akcentem na začínající umělce a kulturní organizátory. Pravidelně pořádá prezentace českého a slovenského čerstvého umění, kde představuje všechny obory umění – divadlo, hudbu, performance, vizuály ale i filmy a fashion či design tvorbu.

O den později, 20. listopadu, se uskuteční od 14 hodin v Café LOFT 577 setkání čtyř českých a slovenských progresivních produkcí: Literis, Mladý pes, TRAKT a Fřesh Fľesh. Jeho cílem je vytvořit československý network pro vzájemnou podporu projektů a probíhat bude veřejně formou audiovizuálních prezentací jednotlivých projektů a následně od 15 hodin otevřeným diskusním panelem na téma specifik české a slovenské současné scény.

Více o programu festivalu na www.mixer.utb.cz.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!