Doprovodný program veletrhu FINPEX nabídne LiStOVáNí bestsellerem Ekonomie dobra a zla Tomáše Sedláčka

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


3. ročník veletrhu FINPEX, který se koná 12. a 13. října v Měšťanské besedě v Plzni, si klade za cíl zprostředkovat ucelený přehled investičních příležitostí v regionu Plzeňsko prostřednictvím dialogu účastníků, ekonomů i představitelů státní správy. Dvoudenní akce, která je zaměřená zejména na profesionály stavebního a realitního trhu, nabízí i program pro širokou veřejnost.

V rámci doprovodného rogramu veletrhu FINPEX se koná 13. 10. v 10 hod. LiStOVáNí bestsellerem Ekonomie dobra a zla Tomáše Sedláčka – hrají Lukáš Hejlík, Alan Novotný a Tomáš Sedláček. Součástí programu je také diskuse s ekonomem a autorem T. Sedláčkem.

Český bestseller roku 2009 a stejně úspěšné LiStOVáNí touto knihou dokazuje, jak je ekonomie krásná věda, a že její kořeny jdou mnohem hlouběji, než si moderní člověk dokáže představit. Poté, co představí nečekaně pestrou škálou pramenů od Eposu o Gilgamešovi přes Bibli až po moderní ekonomy, přichází s kritickou reflexí dnešní doby, až samotnou analýzou současné finanční krize jako příležitosti pro to, aby člověk znovuobjevil sám sebe i svůj vztah k věcem hmotným i duchovním

Prodej vstupenek zajišťuje Informační centrum města Plzně, nám. Republiky 41.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!