Kryštof ve Velkém Meziříčí

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Skupina Kryštof vystoupí v  Jupiteru ve Velkém Meziříčí

Poprvé zahraje kapela Kryštof ve Velkém Meziříčí. A to v Jupiter clubu 2. října od 20 hodin.

Česká poprocková skupina Kryštof zavítá 2. října do klubu Jupiter ve Velkém Meziříčí. A to v rámci  podzimního turné s názvem Jeviště Klub Tour 2010.

Jedná o speciální projekt, kdy se kapela po dvou letech vrací z velkých hal a operních sálů zpátky do klubového prostředí. „Hráli jsme v opeře, po univerzitních aulách, odjeli halové turné, festivaly a v klubech se dva roky neukázali. Stýskalo se nám. A navíc podle ankety na našem webu jsou klubové koncerty mezi našimi fanoušky nejoblíbenější, tak jim vycházíme vstříc,“ říká o návratu kapely do klubů zpěvák a kytarista Richard Krajčo.

Formace, která pochází z Havířova a hraje již od roku 1994, si své místo na slunci vydobyla kvalitní a pestrou hudbou. A také především svým prvním singlem Lolita, který odstartoval její raketový vzestup. „Géniové smyslné hudby“ tak ji nazývají někteří přední čeští hudební odborníci. Od svého počátku prošla mnoha změnami v obsazení a vydala již devět alb, z nichž právě poslední nese název Jeviště a slaví velký úspěch.

www.jupiterclub.cz

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!