Na party s Davidem Guettou vystoupí DJka Lucca

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Naposledy jsme Luccu mohli vidět za djským pultem 13. února 2010 v Polsku, kdy byla ve čtvrtém měsíci těhotenství. Návrat k djingu tehdy plánovala zhruba půl roku po porodu. Hraní a fanoušci jí chyběli, byla to pro ni velká změna, jelikož za 10 let její kariéry nebyla o víkendu doma:-)  

V této pauze se ale kromě své rodiny mohla věnovat i jiným věcem - zkoušela nové djské "hračky", které si velmi pochvaluje.

Nepřetržitě se věnuje svému labelu Sound Of Acapulco a vlastní tvorbě. Carl Cox nedávno licencoval její skladbu "Boy From Ipanema" pro svoji kompilaci „The Revolution Continues Ibiza 2010". A navíc připravuje animovaný videoklip ve spolupráci se Studiem Eallin k novému tracku „Japan Sugar Boogie“, který vyjde na podzim.

Na hraní natěšená Lucca se však za djský pult vrátí již 14.9 a 25.9, kdy v Bratislavě a v Praze vystoupí na party s Davidem Guettou. Přestože si mateřství užívá a další hraní na podzim odmítla nebo přesunula, na prosinec už potvrzená vystoupení má. V kalendáři se objevilo také hraní na festivalu v Lucembursku. Jedná se totiž o její oblíbenou akci. V zahraničí začne naplno hrát od března.

Její zbrusu nový set si můžete poslechnout zde:http://soundcloud.com/soundofacapulco/lucca-august-2010-mix

Více informací o akci David Guetta 25.9. Praha naleznete zde:

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000647966400&ref=search#!/event.php?eid=106345142752434&ref=ts

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!