FOR JANE - charitativní koncert v září v Třebíči

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Charitativní koncert 2010 FOR JANE aneb koncert proti lhostejnosti

Každý týden u nás přibývají lidé, kteří se nemohou sami pohybovat. Nově vzniklé občanské sdružení For Jane z Třebíče chce handicapovaným ukázat, že lidé na Vysočině nejsou lhostejní k jejich těžké situaci. Občanské sdružení připravuje na září benefiční koncert, který si klade jasný cíl – pomoci Janě Hanové, která je po operaci páteře na vozíku.

1. ročník koncertu s názvem  FOR JANE  aneb koncert proti lhostejnosti  se bude konat  4. září 2010 od 17 h v prostorách  sportovní haly TJ SPATAK Třebíč.

Cílem koncertu pro rok 2010 je finanční a materiální pomoc Janě Hanové z Havířova, toho času žijící a studující v Praze.

Patroni projektu jsou reprezentační trenér sledge hokejistů Tomáš Zelenka, gólman a držitel Zlaté hokejky 2010 Tomáš Vokoun, koncert podporuje moderátor Vlasta Korec.

Program koncertu:Vicemistr světa v beat boxu Petr Cerha alias NASTY, třebíčská bluesová kapela  HLAVÁČ & CO, nově vzniklá Třebíčská big beatová kapela mpDvojka, třebíčská multižánrová kapela FRUFRU, pražská punková kapela Bobr chutná 2x, třebíčská kapela CZECH FAITH NO MORE, pražská crossoverová  kapela FIVE O’CLOCK TEA

Jana Hanová podstoupila před pěti lety „banální“ operaci páteře  a  od té doby je  na  vozíku. Má diagnózu, kterou má téměř polovina populace a to „pouhé“  vyhřeznutí  plotýnky. Podle státu nemá  nárok na finanční pomoc, jako má běžný vozíčkář. Svou účastí na benefičním koncertu přispějete na konto sbírky FOR JANE. Finanční prostředky budou použity především na koupi nového vozíku a pořízení osobního automobilu vybaveného systémem ovládání pro vozíčkáře.více info na www.forjane.cz

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!