Festival United Islands of Prague společně s Klubovnou odstartují žánrovou plavbu napříč pražskými kluby

Festival United Islands of Prague společně s Klubovnou odstartují žánrovou plavbu napříč pražskými kluby 

Festival United Islands of Prague spojil síly s hudební médiem a movementem Klubovna. Přináší tak společný ojedinělý projekt United Klubovna! Od ledna do května 2024 se uskuteční série koncertů po různorodých pražských klubech. Tematické večery propojí interprety a fanoušky napříč několika žánry.

„S festivalem United Islands of Prague už víc než 20 let představujeme nové a svěží hudební objevy, a české publikum má na našem festivalu skvělou možnost přijít na premiérové koncerty českých i zahraničních hvězd, které leckdy vůbec poprvé stojí na větších podiích. Jsem proto rád, že nové hudební objevy teď budeme moci ukazovat nejen na festivalu, ale díky spojení s Klubovnou i v pražských klubech po celý rok,” říká producent festivalu United Islands of Prague Martin Voňka.

Od ledna do května 2024 se uskuteční celkem pět koncertních tematických večerů v pěti různých místech – v Bowl Baru ve Vršovicích, v Chapeau Rouge na Starém Městě, v Beats From Basement na Krymské, v Ty Kávo na Smíchově a první série bude v květnu zakončena v klubu Elpíčko na Palmovce.

„Jsme nesmírně poctěni, že se můžeme na tomto novém a zatím největším projektu, jehož jsme byli dosud součástí, podílet. Věřím, že půjde – jak po hudební, tak zážitkové stránce – o skvělé eventy. Line-up jsme poctivě selektovali a z jeho celkové podoby máme opravdu velkou radost. Promítají se do něj žánry, kterým jsme se vždycky primárně věnovali, ale chtěli jsme vykročit i novým směrem a začít se tuzemskou scénou zabývat jako celkem a nestát na místě. Snad se to povedlo. A hlavně, přijďte se mezi lednem až květnem do klubů přesvědčit sami. Bude to doslova divoká žánrová plavba napříč Prahou,”  doplňuje s nadšením zakladatel webu Klubovna.net Michal Nguyen, známý v hudebním prostředí jako Gumi.

První event série United Klubovna zavede hudební fanoušky 27. ledna 2024 do vršovického Bowl Baru, který kromě specifického hudebního sálu nabízí také unikátní rampu. Návštěvníci se mohou těšit na trojici kapel, které je spolehlivě strhnou k tanci, singalongům a moshpitu.

Vstupenky k dostání v síti Ticketstream.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout


Mohlo by se ti líbit...

Další hudební novinky

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!