SOUTĚŽ: Golem. Vyhrajte vstupenky na loutkovou verzi slavné legendy v rámci pražských Vyšehrátek

SOUTĚŽ: Golem. Vyhrajte vstupenky na loutkovou verzi slavné legendy v rámci pražských Vyšehrátek 

Divadelní festival pro rodiny s dětmi VyšeHrátky začíná 31. srpna v Praze. Vyhrajte vstupenky na loutkovou pohádku Golem na motivy známé židovské pověsti, která bude na programu třetího září odpoledne.

SOUTĚŽ JIŽ BYLA UKONČENA

Do období vlády císaře Rudolfa II. zavede ratolesti s jejich rodiči představení Golem, v němž stejně jako v dávných legendách ožívá bytost bez vlastních myšlenek a vůle, která slepě poslouchá svého pána.

Na Pražský hrad se sjíždí proslulí alchymisté a umělci své doby. Objevuje se zde i rabín Löwe, který povolá svého hliněného hrdinu Golema. Jeho nezměrná síla učaruje i samotnému císaři, který ho zamýšlí využít jako válečnou zbraň.

Chcete vyhrát vstupenky na pohádku Golem konající se na pražském Vyšehradě 3. září? Stačí odpovědět na naši soutěžní otázku a mít štěstí při losování. Máme pro vás 2x2 vstupenky na představení.

Soutěžní otázka:

Ve kterém roce se konal první ročník festivalu VyšeHrátky?

A) 2018

B) 2004

C) 1992

Nápovědu naleznete na webu VyšeHrátek. Správnou odpověď nám napište do komentáře pod příspěvkem se soutěží na našem facebookovém profilu nebo na e-mail soutez@informuji.cz. Výherce vyhlásíme v pondělí 10. srpna. Přejeme hodně štěstí!

Poskytnuté údaje nebudou použity k marketingovým účelům ani k jiné manipulaci.

Vyhrazujeme si právo soutěž kdykoliv ukončit, případně změnit její pravidla. V případě neobdržení vstupenek a soutěžních materiálů od našich partnerů nedodáme tyto materiály (výhry) výhercům.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout


Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!