SOUTĚŽ: Ochutnejte netradiční jídlo na Extreme Food Festivalu v Olomouci

SOUTĚŽ: Ochutnejte netradiční jídlo na Extreme Food Festivalu v Olomouci 

V sobotu 21. září zaplní letní kino v Olomouci extrémní jídlo a vy můžete být u toho!

SOUTĚŽ JIŽ BYLA UKONČENA

Čtvrtý ročník Extreme Food Festivalu se uskuteční třetí zářijovou sobotu v prostorách olomouckého letního kina. Letos přinese ještě extrémnější pokrmy jako hada, hmyz nebo kuřecí pařáty. Návštěvníky čeká i nevšední ovoce, nepříliš známé druhy čaje, speciality s chilli nebo exotické nápoje.

Doprovodný program nabídne cestovatelské přednášky, soutěže v pojídání švédského rybího pokrmu surströmming nebo v pití pikantního piva, vystoupení exotických tanečnic nebo koncerty s neobvyklými hudebními nástroji.

Chcete vyhrát vstupenky na olomoucký Extreme Food Festival? Stačí odpovědět na naši soutěžní otázku a mít štěstí při losování. Máme pro vás 5x2 vstupenky na festival.

Soutěžní otázka:

Ze které země pochází tradiční jídlo surströmming?

A) Island

B) Finsko

C) Švédsko

Správnou odpověď nám napište do komentáře pod příspěvkem se soutěží na našem facebookovém profilu nebo na e-mail soutez@informuji.cz. Výherce vyhlásíme v pondělí 9. září dopoledne. Přejeme hodně štěstí!

Poskytnuté údaje nebudou použity k marketingovým účelům ani k jiné manipulaci.

Vyhrazujeme si právo soutěž kdykoliv ukončit, případně změnit její pravidla. V případě neobdržení vstupenek a soutěžních materiálů od našich partnerů nedodáme tyto materiály (výhry) výhercům.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout


Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!