SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na hudební festival Barvy léta v Poděbradech

SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na hudební festival Barvy léta v Poděbradech 

Koncerty kapel Mňága a Žďorp, Vypsaná fiXa nebo Tři sestry během jednoho dne? Hrajte s námi o vstupenky na festival Barvy léta a můžete být u toho!

SOUTĚŽ JIŽ BYLA UKONČENA

V sobotu 13. července rozezní areál u Jezera ve středočeských Poděbradech jedenáct domácích interpretů, mezi nimiž nechybí Plexis, Kapitán Demo, Alkehol, Th!s, Rybičky 48 a další kapely.

Stejně jako v loňském roce bude jubilejní osmnáctý ročník festivalu Barvy léta pouze jednodenní, pro nedočkavce však organizátoři přichystali bezplatnou párty v předvečer zahájení, na němž zahraje punkrockové uskupení Velký Voči, rocková skupina CheckPoint a také DJ Venoven Zmarchrob.

Chcete vyhrát vstupenky na festival Barvy léta? Stačí odpovědět na naši soutěžní otázku a mít štěstí při losování. Máme pro vás 2x2 vstupenky na festival.

Soutěžní otázka:

Která kapela v sobotu 13. července odstartuje úderem poledne program festivalu Barvy léta?

A) Rybičky 48

B) Trocha klidu

C) Plexis

Správnou odpověď nám napište do komentáře pod příspěvkem se soutěží na našem facebookovém profilu nebo na e-mail soutez@informuji.cz. Výherce vyhlásíme v pondělí 1. července odpoledne. Přejeme hodně štěstí!

Poskytnuté údaje nebudou použity k marketingovým účelům ani k jiné manipulaci.

Vyhrazujeme si právo soutěž kdykoliv ukončit, případně změnit její pravidla. V případě neobdržení vstupenek a soutěžních materiálů od našich partnerů nedodáme tyto materiály (výhry) výhercům.

Foto: archiv Jam PR

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout


Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!