SOUTĚŽ: Jazz Meets World: Vyhrajte vstupenky na latino jazz v podání Omara Sosy a Yilian Cañizares

SOUTĚŽ: Jazz Meets World: Vyhrajte vstupenky na latino jazz v podání Omara Sosy a Yilian Cañizares 

Klávesista Omar Sosa, který si vysloužil už sedm nominací na Grammy, a vášnivá zpěvačka a houslistka Yilian Cañizares spojili své síly ve společném hudebním projektu. Výsledek mohou milovníci latino jazzu vidět v Divadle ARCHA již 1. dubna. A právě o vstupenky na tento unikátní večer si s námi můžete zasoutěžit!

Pianista a skladatel Omar Sosa již nadchl diváky svým vystoupením v roce 2018 na festivalu Colours of Ostrava. Nyní se vrací, tentokrát do Divadla ARCHA, kde vystoupí společně se zpěvačkou a houslistkou Yilian Cañizares a virtuózním hráčem na perkuse Gustavem Ovallesem v rámci koncertní série Jazz Meets World.

Tento kulturní zážitek, kde se skloubí jazz s Kubou i Afrikou, můžete zažít i díky naší soutěži - rozdáváme 3 x dvě vstupenky. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku:

Jak se jmenuje společné album Omara a Yiliany?

a) Aguas

b) Ošún

c) Cuba

Správnou odpověď nám posílejte do středy 27. března 2019 na e-mailovou adresu kontakt@informuji.cz, do předmětu napište: Jazz Meets World. Vylosováni budou tři výherci.

Poskytnuté údaje nebudou použity k marketingovým účelům ani k jiné manipulaci.

Vyhrazujeme si právo soutěž kdykoliv ukončit, případně změnit její pravidla. V případě neobdržení vstupenek a soutěžních materiálů od našich partnerů nedodáme tyto materiály (výhry) výhercům.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout


Mohlo by se ti líbit...

Jazzová sekce

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!