Mireille Mathieu v Praze

Mireille Mathieu v Praze

Adresa:

Praha 4, 5. května 65

Termín: 24.10.2017

24říjen středa 19:00

Žánr: koncertyšansonfolk

Umělci: Mireille Mathieu


Zájem o vstupenky na pražský koncert Mireille Mathieu byl tak enormní, že se interpretka mnoha světových hitů a slavných písní rozhodla přidat ještě jedno vystoupení v Kongresovém centru. „Zaznamenali jsme velký zájem nejen od českého publika, ale i od fanoušků z okolních zemí. Proto jsme rádi, že i samotná zpěvačka projevila zájem vystoupit v Praze dvakrát,“ řekla jedna z pořadatelek Lucie Nouzová.

V Kongresovém centru však zpěvačka nevystoupí sama. Doprovázet ji bude její orchestr, se kterým Mathieu představí největší hity své kariéry, které ji drží na vrcholu již několik dekád. Již minulý rok šansoniérka ohromila Kongresové centrum skvělým pěveckým výkonem i atmosférou celého koncertu. „Francouzský šanson je u nás velmi oblíbený. Důkazem toho je, že se k nám madam Mathieu vrací a také to, že přidává druhý koncert,“ doplňuje Nouzová.

Avignonská šansoniérka Mireille Mathieu započala svou hudební kariéru již v sedmdesátých letech minulého století. Od té doby stihla nahrát více než 1200 skladeb a přes čtyřicet alb. Mathieu je označována jako přímá...

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Praha 4 Akce v MČ Praha 4

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Mireille Mathieu v Praze

Hotel Amadeus Praha 2 (357 metrů)

Hotel Sunflower Praha 2 (410 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (2.4 km)
Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (2.6 km)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (1 924 m)