Kenn Nardi - Anacrusis

Kenn Nardi/Anacrusis přiletí v dubnu 2016 do Evropy odehrát 2 festivalová vystoupení a zároveň poprvé od roku 1994 vystoupí v několika evropských klubech mezi které bude patřit ve středu 27.4.2016 i pražský Exit-us !!!

Kenn Nardi se samozřejmě hlavně zaměří na 4 legendární alba Anacrusis, ale zahraje i skladby ze svého posledního sólového počinu „Dancing with the past“ (2014), po třech velice úspěšných European Reunion shows (Keep IT True (2010), RockHard Festival(2011) a Alcatraz festival (2011) ) byla veliká poptávka po legendární skupině znovu předvést svůj extrémně progresivní thrash s prvky moderních elementů.

Přestože se původní sestava po reunionových koncertech rozpadla, Kenn Nardi pokračoval ve skládání nového materiálu a rozhodl se po vydání své sólové desky v roce 2014 odehrát několik exkluzivních koncertů v roce 2016. Celá řada skupin byla ovlivněna tímto skladatelem ze St.Louis, od Fear Factory po současné kapely, které mixují extrémní zpěv s melodickými čistými vokály.

Za zmínku stojí i fakt, že současnou kapelu doplnil Chad Smith, který se podílel na třetím albu Anacrusis. Společně se skupinami VoiVod, Coroner nebo Mekong Delta byli právě Anacrusis jednou z nejprogresivnějších (thrash)metalových kapel na konci 80. a počátkem 90.let. Unikátní styl Anacrusis je stále svěží i po mnoha letech, alba jako Manic Impressions nebo Screams & Whispers patří i dnes mezi nejzásadnější nahrávky počátku 90.let.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 9 Akce v okolí

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.